Συνάντηση των στελεχών ΣΕΠ του νομού

με τον Νομάρχη Ηλείας

Στελέχη των δομών ΣΕΠ του νομού συναντήθηκαν σήμερα με τον Νομάρχη Ηλείας κ. Χαράλαμπο Καφύρα. Σκοπός της συνάντησης ήταν να τον ευχαριστήσουν για την χορηγία του στην έκδοση ενός βιβλίου, που θα περιγράφει την συνεισφορά του ΚΕΣΥΠ και των ΓΡΑΣΕΠ της Ηλείας στους μαθητές του νομού, μέσω των προγραμμάτων ΣΕΠ που υλοποίησαν κατά την διάρκεια του ΕΠΕΑΕΚ ΙΙ.

Ο κ. Νομάρχης συνεχάρη τα στελέχη για την θαυμάσια αυτή πρωτοβουλία και τους κάλεσε να συνεχίσουν να εργάζονται στην Παιδεία, προς όφελος των μαθητών τους, με την ίδια όρεξη και μεράκι όπως μέχρι σήμερα.

Παρευρέθησαν από τις Δομές ΣΕΠ του νομού οι: Κομιώτης Γεώργιος Σύμβουλος ΣΕΠ στο ΚΕΣΥΠ Ηλείας, Μαρίτσας Αντώνιος, ειδικός πληροφόρησης και τεκμηρίωσης του ΚΕΣΥΠ Ηλείας, Κάσσαρης Διονύσιος, συνεργάτης του ΚΕΣΥΠ Ηλείας, Γεωργούλης Γεώργιος, καθηγητής - σύμβουλος του ΓΡΑΣΕΠ Γυμνασίου Πελοπίου, Δημητρόπουλος Δημήτριος, καθηγητής - σύμβουλος του ΓΡΑΣΕΠ ΓΕΛ Σιμόπουλου, Θανοπούλου Σοφία, καθηγήτρια - σύμβουλος του ΓΡΑΣΕΠ Γυμνασίου Αρχ. Ολυμπίας, Καστανάς Νικόλαος, καθηγητής - σύμβουλος του ΓΡΑΣΕΠ 1 ου Γυμνασίου Αμαλιάδας, Πετροπούλου Βασιλική, καθηγήτρια - σύμβουλος του ΓΡΑΣΕΠ ΓΕΛ Κρεσταίνων, Φανού Διατσέντα, καθηγήτρια-σύμβουλος του ΓΡΑΣΕΠ Γυμνασίου Λεχαινών και Νομαρχιακή Σύμβουλος.

Φωτογραφίες από τη συνάντηση