Οι πανελλαδικές εξετάσεις 2016 και οι ενέργειες των μαθητών τον περασμένο Φεβρουάριο για συμμετοχή σε αυτές (power point)

Oi μαθητές που φοιτούν στη Γ Λυκείου καθώς και οι απόφοιτοι που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις φετινές πανελλαδικές (2017) θα πρέπει να κάνουν κάποιες ενέργειες που θα περιγράφονται σε εγκύκλιο που θα στείλει το Υπουργείο Παιδείας σύντομα.

Για να πληροφορηθούν τις  ενέργειες που έκαναν πέρσι οι μαθητές της Γ΄Λυκείου παραθέτουμε (power point).

Σε κάθε περίπτωση οι μαθητές που θα δώσουν φέτος πανελλαδικές, για τις ακριβείς ενέργειες που θα πρέπει να κάνουν τον Φεβρουάριο, θα πρέπει να πληροφορηθούν τις νέες εγκυκλίους 2017 που θα εκδοθούν το αμέσως προσεχές διάστημα και μόνο αυτές.